Průmyslové kompresory - ITS > Projekt a realizace

Projekt a realizace

Specializujeme se na dodávky kompresorů i kompletních kompresorových stanic od počátečního návrhu až po finální realizaci. Naši klienti se mohou spolehnout na kompletní projektovou dokumentaci a stavební úpravy, elektro rozvody, VZT nebo systémy chlazení, vše kompletně na klíč.

Projektová dokumentace

Zkušení projektanti zpracují komplexní projekční práce dle vašeho přání od studie až po dokumentaci skutečného provedení.

Stavební úpravy

Zajistíme vše od drobných stavebních úprav ve stávající kompresorové stanici i výstavbu nových prostor pro umístění další technologie na výrobu tlakového vzduchu.

Elektrické rozvody

Pro nový kompresor zajistíme kompletní dodávku elektrického připojení od trafostanic, kabelových tras, rozváděčů, jištění nebo kabeláže a zapojení řídicího systému.

Rekuperační a otopné systémy

Pro rekuperační jednotky dodáme návrh, projekt a realizujeme kompletní systém vytápění včetně potrubních rozvodů, čerpadel, chladičů, výměníků a MaR (Měření a regulace). 

Rozvody tlakového vzduchu

Rozvody vzduchu precizně postavíme jak ze standardních materiálů jako je ocel nebo plast, tak pro prvotřídní kvalitu stlačeného vzduchu také z nerezu, mědi nebo pozinkované oceli i v různých variantách spojování.

Vzduchotechnické rozvody

Realizujeme vzduchotechnické systémy odvětrávání kompresorů, sušičů a celých kompresoroven s bezobslužným automatickým systémem. S manuálním řízením, vč. managementu nasávání atmosférického vzduchu pro jeho kompresi s filtrací a regulací nasávacích klapek.

Revize a tlakové zkoušky

Dodáme vám všechny potřebné certifikáty a revizní zkoušky, elektro-revize, revize tlakových nádob, tlakové zkoušky potrubních rozvodů. Budeme vám nápomocni i po samotné realizaci (provozní revizní zkoušky tlakových zařízení, elektro i revize chladících zařízení).

Servis 24/7

Naše servisní linka je vám k dispozici nonstop v České i Slovenské republice.

Kontaktujte nás

Prodejní tým

Tomáš Jaroš

Tomáš Jaroš

obchodní manažer (Morava)
Tel.: +420 739 002 168
Email: jaros@itsbrno.cz

Martin Veverka, obchodní manažer SK

Martin Veverka

obchodní manažer SK
Tel.: +421 911 988 899
Email: veverka@itstrencin.sk

Tomáš Purkert

Tomáš Purkert

obchodní manažer (Čechy a Praha)
Tel.: +420 730 800 820
Email: purkert@itsbrno.cz

Lukáš Kyselica

Lukáš Kyselica

obchodní manažer SK (Jižní Slovensko)
Tel.: +421 904 907 139
Email: kyselica@itstrencin.sk

Jiří Svobodník, obchodní manažer

Jiří Svobodník

obchodní manažer (Čechy a Praha)
Tel.: +420 733 617 371
Email: svobodnik@itsbrno.cz