Reference

Pro našeho významného zákazníka z oblasti výroby klimatizační techniky a průmyslového chlazení jsme realizovali dodávku kompresorové stanice Ingersoll Rand pro nově vybudovanou výrobu o celkovém příkonu 700kW. Dodávka obsahovala kompletní úpravu tlakového vzduchu, nadřazený řídící systém HiVision Air a sofistikované řízení Ingersoll Rand X8i.
Pro společnost, která se zabývá výrobou visacích zámků, cylindrických vložek a dalších zabezpečovacích systémů, jsme instalovali nový energeticky úsporný kompresor Ingersoll Rand řady RSe s rekuperací odpadního tepla pro ohřev TUV.
Společnost, která se zabývá produkcí hliníkových obalů postupně modernizovala výrobní provoz, aby snížila své provozní náklady a zároveň zlepšila dopad na životní prostředí.
Díky nově instalované kompresorovně Zephyr se za první tři měsíce provozu podařilo uspořit 40 % nákladů na dodávku tlakového vzduchu. Navíc výrazně ubylo zákaznických reklamací způsobených nekvalitou tlakového vzduchu, který zákazník dříve odebíral z externího zdroje.
Významný zákazník z chemického průmyslu se na nás obrátil s požadavkem na navýšení objemu bezmazného stlačeného vzduchu pro svůj provoz. Součástí dodávky byla také implementace veškeré stávající a nové technologie do nadřazeného řídícího systému pro zajištění automatického chodu kompresorové stanice a vytvoření její bezobslužnosti.