Reference

Pro našeho významného zákazníka z oblasti automobilového průmyslu, který se zabývá pokovováním materiálů, jsme realizovaly rozšíření technologie na výrobu chladicí vody od společnosti AHI Carrier o chladícím výkonu 636 kW.
Pro nadnárodní společnost na Slovensku, která se specializuje na výrobu moderních LCD televizorů s technologií LED, jsme dodali kompresorovou stanici Ingersoll Rand na klíč. Vzhledem k prostorovým omezením jsme navrhli instalaci kompresorů v kontejnerové sestavě v blízkosti výrobní haly.
Pro našeho nového klienta specializujícího se na výrobu obalových materiálů, jsme nedávno provedli modernizaci kompresorové stanice. Součástí bylo nasazení energeticky účinných bezolejových kompresorů Ingersoll Rand řady E s celkovým výkonem 220 kW, které jsou vybaveny možností zpětného získávání tepla z kompresorů.
Pro společnost, která se zabývá výrobou komponentů, sestav a komplexních strojních prvků jsme modernizovali kompresorovou stanici. Nová technologie významně napomohla ke snížení výrobních nákladů na elektrickou energii.
Pro společnost, která se specializuje na balení, třídění, distribuci zboží po celém světě, pro všechny typy a velikosti obalů a palet, jsme navrhli a realizovali dodávku kompresorové stanice.
Pro našeho významného zákazníka z oblasti výroby klimatizační techniky a průmyslového chlazení jsme realizovali dodávku kompresorové stanice Ingersoll Rand pro nově vybudovanou výrobu o celkovém příkonu 700kW. Dodávka obsahovala kompletní úpravu tlakového vzduchu, nadřazený řídící systém HiVision Air a sofistikované řízení Ingersoll Rand X8i.
Pro společnost, která se zabývá výrobou visacích zámků, cylindrických vložek a dalších zabezpečovacích systémů, jsme instalovali nový energeticky úsporný kompresor Ingersoll Rand řady RSe s rekuperací odpadního tepla pro ohřev TUV.
Díky nově instalované kompresorovně Zephyr se za první tři měsíce provozu podařilo uspořit 40 % nákladů na dodávku tlakového vzduchu. Navíc výrazně ubylo zákaznických reklamací způsobených nekvalitou tlakového vzduchu, který zákazník dříve odebíral z externího zdroje.
Významný zákazník z chemického průmyslu potřeboval navýšit objem bezolejového stlačeného vzduchu pro svůj výrobní provoz. Součástí realizace byla implementace veškeré stávající a nové technologie do nadřazeného řídícího systému pro zajištění automatického chodu kompresorové stanice a vytvoření její bezobslužnosti.