Průmyslové kompresory - ITS > Reference > Efektivní přechod na ekologicky šetrné chlazení s chillery Carrier AquaSnap

Efektivní přechod na ekologicky šetrné chlazení s chillery Carrier AquaSnap

Pro největšího evropského dodavatele kompletních střešních řešení jsme zefektivnili výrobní proces a optimalizovali systém průmyslového chlazení přechodem na novou, ekologičtější a provozně vysoce efektivní řadu chladicích zařízení Carrier.
AquaSnap Carrier

Informace o zakázce

Rok realizace:                       2024
Lokalita:                                Jižní Slovensko
Průmyslové odvětví:            stavebnictví

Technologie:

  • Carrier AquaSnap 30RB- 160R
  • přeprojektování potrubní přípojky, připojení technologie, elektrické připojení, technická dokumentace, likvidace staré technologie.

Popis zakázky

Podle zadání neměla výměna nijak ovlivnit výrobní proces. Námi navržené zařízení Carrier AquaSnap 30RB- 160R s čerpadlem splňovalo požadavky na dostatečné zásobování chladicí vodou pro specifické výrobní a technologické procesy. Ve srovnání se starými chladicími jednotkami jsou zařízení výkonnější a mají mnohem nižší provozní náklady, zejména na spotřebu elektrické energie.

Instalaci zajišťovala naše společnost na klíč. Práce na potrubí a elektroinstalaci jsme naplánovali citlivě tak, aby nedošlo k žádným překážkám ve výrobě. Dodali jsme veškerou potřebnou dokumentaci i certifikaci ekologických úspor CO2.

Servis stávající kompresorové stanice a nového průmyslového chlazení dodaného naší společností zajišťuje náš servisní tým.

Tuto výhodu zákazník ocenil a naše spolupráce při technologické podpoře jeho výroby pokračuje.

Leták ke stažení AQUA SNAP 30RB